Loading…
Thaçi nga Armenia ka një porosi për lojtarët e Kosovës para ndeshjes me Maltën
  • 11/10/2018 | 19:30

Thaçi nga Armenia ka një porosi për lojtarët e Kosovës para ndeshjes me Maltën

Ndonëse po qëndron zyrtarisht në Jerevan të Armenisë, në Samitin e 17-të të Frankofonisë, ku sot Kosova e avancoi edhe statusin e saj si pjesë e Organizatës Ndërkombëtare të Frankofonisë, Thaçi nuk e ka harruar lojën ndërmjet Kosovës dhe Maltës, e cila do të nisë së shpejti.

Përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, Thaçi ka thënë se me zemër është në stadiumin “Fadil Vokrri”, në mbështetje të futbollistëve dhe tifozëve tanë të mrekullueshëm.

“Edhe pse gjendem në Armeni, me zemër jam në stadiumin “Fadil Vokrri”, në mbështetje të futbollistëve dhe tifozëve tanë të mrekullueshëm. Sonte e presim fitoren e radhës së përfaqësueses sonë ndaj Maltës. Forca Kosova!”, ka shkruar Thaçi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë