Loading…

Thaçi ngushëllon Veselin për vdekjen e xhaxhait

  • 24/05/2019 | 21:47

Thaçi ngushëllon Veselin për vdekjen e xhaxhait

Presidenti Hashim Thaçi i ka shprehur ngushëllime kryeparlamentarit Kadri Veseli dhe familjes së tij për vdekjen e xhaxhait.


Thaçi ka njoftuar në Facebook se në fshatin Broboniq i ka shprehur ngushëllime mikut të tij.

“Mikut tim, Kadriut, si dhe tërë familjes Veseli në Broboniq u shpreha ngushëllime për vdekjen e axhës Jetish. Bashkëndjejmë me familjen Veseli dhe jemi pranë tyre për ta ndarë dhimbjen dhe mërzinë së bashku! HTH”, ka shkruar Thaçi.

Te familja e Veselit ka shkuar për të pame edhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë