Loading…

Thaçi për djelmoshat e Kosovës: Faleminderit që po na bëni kaq shumë krenarë

  • 14/10/2019 | 23:00

Thaçi për djelmoshat e Kosovës: Faleminderit që po na bëni kaq shumë krenarë

Presidenti Hashim Thaçi ka uruar fitoren e Kombëtares së Kosovës kundër kundër Malit të Zi, transmeton Gazeta Metro.


Presidenti Thaçi si gjithmonë, as kësaj radhe nuk harruar ta uroj Kosovë në fitoren e rëndësishme ndaj Malit të Zi, duke i falënderuar djelmoshat e Ksovës që po na dhurojnë kaq shumë emocione dhe po na bëni kaq shumë krenarë.

‘’Një fitore shumë e rëndësishme për Kosovën, që i jep gjallëri edhe më shumë ëndrrës sonë për kualifikim. Një lojë e mrekullueshme e djemve tanë, me të cilët çdo gjë duket më e lehtë në fushën e gjelbër’’.

‘’Faleminderit që po na jepni kaq shumë emocione dhe po na bëni kaq shumë krenarë’’, ka shkruar Thaç./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë