Loading…

Thaçi reagon ndaj shpërthimeve në Stamboll

  • 11/12/2016 | 00:00

Thaçi reagon ndaj shpërthimeve në Stamboll

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar pas lajmit se lajmit se dy shpërthime tronditën qytetin e Stambollit duke shkaktuar 13 viktima dhe shumë të tjerë të plagosur.

‘Shumë i shqetësuar me lajmin për bombat në Stamboll. Kosova i qëndron afër Turqisë në kohëra gëzimi si dhe në këto momente të vështira. Le të triumfojë drejtësia”, shkruan Presidenti në rrjetin social Twitter. /gazetametro.net

untitled

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë