Loading…

Thaçi telefonon nga Haga babanë e tij, ky tregon për bisedën që patën

  • 01/01/2022 | 10:30

Thaçi telefonon nga Haga babanë e tij, ky tregon për bisedën që patën

Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka kontaktuar nga Haga babanë e tij për t’ia uruar Vitin e Ri.


Këtë e bëri të ditur dje vet babai i tij, Haxhi Thaçi.

Ai thotë se është mërzitur për të birin, por që duhet ta mbajë këtë emocion pasi që ai luftoi për lirinë e vendit.

“Sot kom fol me to. Ja urova, na uroj e. Mu mërzit jem merzit boll po çka me ba”, thotë babai i Thaçit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë