Loading…

Thaçi thërret anti korrupcionin

  • 17/11/2016 | 17:23

Thaçi thërret anti korrupcionin

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, të premtën i ka ftuar në mbledhje Këshillin Kombëtar Kundër Korrupsionit. Aty do të diskutohet për punët e këtij Këshilli dhesynimet për mandatin e Thaçit për President, në luftimin e korrupcionit.

Ky takim mbahet në të premtën në ora 10:00, në ndërtesën e Qeverisë, transmeton gazetametro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë