Loading…

Thaçi viziton prindërit e Kadri Veselit: Në shtëpinë e vëllait të gjakut e të luftës

  • 08/07/2020 | 11:11

Thaçi viziton prindërit e Kadri Veselit: Në shtëpinë e vëllait të gjakut e të luftës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vizituar familjarët e Kryetarit të PDK’së, Kadri Veseli, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një shkrimi ën rrjetin social Facebook, Thaçi ka publikuar një fotografi nga vizita tek prindërit e Veselit.

“Mbrëmë, me bacën Fazli dhe nënën Ajshe, në shtëpinë e Kadriut, vëllait të gjakut të luftës. HTH”, ka shkruar ai.

Mbrëmë, me bacën Fazli dhe nënën Ajshe, në shtëpinë e Kadriut, vëllait të gjakut të luftës. HTH

Posted by Hashim Thaçi on Wednesday, 8 July 2020

Kujtojmë se Thaçi këto ditë ka vizituar familjarë të dëshmorëve të UÇK’së e ish-ushtarë.

Këto vizita vijnë pas propozim-aktakuzës së ngritur nga zyra e Prokurorit të Specializuar ndaj Thaçit e Veselit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë