Loading…

‘The Crown’ po rikthehet: Këtë muaj janë planifikuar të fillojnë xhirimet

  • 08/04/2021 | 16:54

‘The Crown’ po rikthehet: Këtë muaj janë planifikuar të fillojnë xhirimet

Xhirimet e sezonit të pestë të serialit të njohur të Netflix, “The Crown” do të fillojnë në korrik të këtij viti, njoftoi “Variety”, transmeton Gazeta Metro.


Në sezonin e ri, aktorët e tjerë do të marrin rolet e familjes mbretërore. Karakterin e Princeshës Diana do ta interpretojë ylli i filmit “Tenet”, Elizabeth Debicky, Princi Charles do ta luaj Dominic West, dhe Mbretëresha Elizabeth II do ta luaj Imelda Stanton. Rolin e Princeshës Margaret do ta marrë Leslie Manville.

Producentët e serialit shpresojnë që situata me pandeminë e koronavirusit në Britaninë e Madhe do të stabilizohet deri në korrik. Por ata sigurisht që planifikojnë të xhirojnë në përputhje me rregullat e rrepta epidemiologjike.

Sezoni i parë i serialit “The Crown” u shfaq premierë në 2016. Deri në vitin 2020, kishte katër sezone në platformën Netflix./gazetametro.net

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë