Loading…

‘The Final Victory’ në Akademinë e Filmit Marubi në Tiranë

  • 23/01/2017 | 17:51

‘The Final Victory’ në Akademinë e Filmit Marubi në Tiranë

“The Final Victory” do të shfaqet të premten, më 27 janar, ora 19:00, në Akademinë e Filmit Marubi në Tiranë.


Ky film i regjisoritt Haim Hecht do të shfaqet para pubkikut me rastin e Ditës së Kujtesës së Holokaustit. Këtë aktivitet e ka organizuar Ambasada e Izraelit në Shqipëri dhe Akademia e Filmit “Marubi”. Kjo ngjarje nuk është e para e këtij lloji, sidomos këtë vit, pasi që ka pasur bashkëpunime të shumëta, transmeton gazetametro.net

Filmi do të shfaqet të premten me 27 janar, nga ora 19:00, në Akademinë e Filmit Marubi, në kryeqytetin shqiptar. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë