Loading…

“The Revue” shpall 17 meshkujt më seksi shqiptarë, Capital T kryeson listën (Foto)

  • 16/04/2017 | 19:18

“The Revue” shpall 17 meshkujt më seksi shqiptarë, Capital T kryeson listën (Foto)

Revista e njohur e modës në New York “The Revue”, është përqendruar në një nga artikujt e saj të radhës tek meshkujt shqiptarë. 


Në një artikull të titulluar “17 meshkujt më të nxehtë shqiptar”, kjo revistë ka ranguar plot 17 emra të meshkujve të njohur të fushës së artit dhe sportit.

Lista kryesohet nga reperi i njohur kosovar Capital T i shpallur nga “The Revue” si mashkulli më seksi shqiptar, gjersa pasohet nga Noizy në vend të dytë dhe modeli Patrick Rukaj në vend të tretë, transmeton Telegrafi..

Më poshtë ju prezantojmë me listën e 17 meshkujve më seksi shqiptarë sipas “The Revue”.

1. Trim Ademi (Capital T)

2. Rigels Rajku (Noizy)

3. Patrick Rukaj

4. Blerim Destani

5. Ilir Etemi

6. Lorik Cana

7. Niko Pepaj

8. Bastri Krasniqi

9. Pajtim Kasami

10. Ledri Vula

11. Edi Jusaj

12. Alban Skënderaj

13. Valdrin Muriqi

14. Getoar Selimi

15. Dren Abazi

16. Emir Bajrami

17. Seven Saraqi

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë