Loading…

‘The Special One’ për shumë arsye: Mourinho merr pjesë në videoklipin e reperit Stormzy

  • 23/09/2022 | 09:09

‘The Special One’ për shumë arsye: Mourinho merr pjesë në videoklipin e reperit Stormzy

Vite më parë, kur ia dha vetes emrin “The Special One”, që në shqip i bie “I veçanti”, Jose Mourinho na paralajmëroi se nuk po bëhet fjalë për një karakter të zakonshëm në botën e sportit.


Batutat dhe sukseset e tij do të mbahen mend gjatë, por atij ditëve të fundit doli edhe përtej rrafshit sportiv.

Si kurrë më parë, portugezi u pa pjesë e një klipi muzikor të zhanrit hip-hop.

Reperi britanik, Stormzy, e ftoi Mourinhon si njërin prej pjesëmarrësve në këto xhirime.

Trajneri i Romës e tregoi edhe një talent të pashfaqur më parë, duke u përshtatur mjaft mirë me konceptin e këngës.

Më poshtë gjeni disa nga pamjet e këngës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë