Loading…

Themelohet nëndega e Partisë Demokratike të Kosovës në Göppingen të Baden-Württembergut

  • 19/03/2023 | 14:02

Themelohet nëndega e Partisë Demokratike të Kosovës në Göppingen të Baden-Württembergut

Elmi Reçica njofton për themelimin e nëndegës së PDK-së në Göppingen të Baden-Württembergut.


Tutje, Reçica njofton se kryetar i kësaj nëndege u zgjodh politologu Leon Duhanaj, dhe po ashtu kryesia e kësaj nëndege në përbërje prej 12-të anëtarëve.

Postimi i plotë i tij:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë