Loading…

Theret me thikë një grua në Pejë

  • 20/07/2019 | 23:44

Theret me thikë një grua në Pejë

Një grua e moshës 35 vjeçare është therur me thikë sot në Pejë.Lajmin për ka konfirmuar zëdhënësi i policisë rajonale të Pejës, Driton Rugova, i cili tha se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:08 minuta.


“Sot rreth orës 13:08 minuta, Policia është informuar se në Spitalin Rajonal të Pejës është sjell një person i lënduar, i gjinisë femër 1984, e cila është duke u trajtuar dhe sipas mjekëve gjendja është stabile.

“Në vend të ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante përkatëse dhe Prokurori i Shtetit.

Dyshohet se viktima ka marrë plagë nga mjet i mprehtë, thikë. Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është ndaluar dhe rasti po dyshohet si ‘vrasje në tentativë”, ka thënë më Rugova.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë