Loading…

Theret me thikë një nxënës në Prishtinë

  • 09/11/2018 | 16:10

Theret me thikë një nxënës në Prishtinë

Një nxënës në Prishtinë është therur me thikë.


Një nxënës në Prishtinë është therur me thikë. Ngjarja ka ndodhur afër shkollës ‘’Shtjefën Gjeçovi’’, transmeton gazetametro.net

Sipas informatave nga T7, therja e të riut 19 vjeçar ka ndodhur pas përleshjes së dy grupeve.

I riu i sulmuar ka qenë nxënës i kësaj shkolle. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë