Loading…

Theret një person në Dumnicë të Vushtrrisë

  • 21/08/2019 | 23:57

Theret një person në Dumnicë të Vushtrrisë

Një person është therur me mjet të fortë në fshatin Dumnicë të Vushtrrisë, transmeton Gazeta Metro.


Lajmin e ka  konfirmoi Avni Zahiti, zëdhënës në Policinë e Kosovës nga rajoni i Mitrovicës.

Ai tha se i lënduari është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin  Rajonal të Mitrovicës, kurse i dyshuari për  therjen është shoqëruar në polici.

“Nga informacioni që kam, një person është lënduar nga një mjet i mprehtë, i lënduari po trajtohet në QKUK, ndërsa një person tjetër po intervistohet si i dyshuar nga Policia e Kosovës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Dumnicë të Vushtrrisë”, ka konfirmuar Zahit./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 21/01/2020 | 08:42
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë