Loading…

Therje me thikë në qendër të Pejës, pamje nga ngjarja

  • 23/03/2023 | 00:24

Therje me thikë në qendër të Pejës, pamje nga ngjarja

Një rrahje në të cilën janë përfshirë disa personave, ka ndodhur sonte në orët e vona në qendër të qytetit të Pejës, ku si pasojë një person është therë me thikë.


Në një video të publikuar nga Indeksonline, shihen persona të përfshirë në kacafytje dhe policët të cilët kanë intervenuar për të ndalur rrahjen.

Ndërsa ende nuk ka detaje nga Policia e Kosovës në lidhje me këtë rast.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë