Loading…

Therje me thikë te Kampi i Azilantëve në Vranidoll

  • 28/01/2021 | 19:55

Therje me thikë te Kampi i Azilantëve në Vranidoll

Një therje me thikë ka ndodhur minuta më parë tek Kampi i Azilantëve në Vranidoll.


Ambulanca është duke shkuar në vendin e ngjarjes.

Lajmi.net mëson se për këtë rast janë arrestuar dy persona.

Policia e Kosovës ende nuk ka dhënë informata shtesë për këtë ngjarje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë