Loading…

Therret me thikë një person në Gjakovë, Policia arreston të dyshuarin

  • 18/02/2019 | 12:49

Therret me thikë një person në Gjakovë, Policia arreston të dyshuarin

Një person është therrur më thikë në Gjakovë dhe Policia e ka arrestuar një të dyshuar për kryerjen  e veprës penale, transmeton Gazeta Metro.


Viktima ka marrë menjeherë trajtimin mjekësor dhe është në gjendje stabile, jashtë rrezikut për jetë.

Gjatë kontrollimit të dyshuarit i është konfiskuar një thikë me të cilën dyshohet se e ka përodorur për ta therrur viktimën.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

‘Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që kishte sulmuar me thikë viktimën mashkull K-Shqiptar . Viktima është hospitalizuar, gjendja e tij është stabile, nga i dyshuari është konfiskuar një thikë që dyshohet të jetë përdorur. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje’, thuhet në njoftimin e policisë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë