Loading…

Therret një 31 vjeçar në Prishtinë

  • 16/06/2021 | 23:15

Therret një 31 vjeçar në Prishtinë

Një rast i therjes me thikë ka ndodhur në rrugën “2 korriku” në Prishtinë.


Policia bënë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22 :00.

“Policia ka marrë informatën për një  lëndim trupor të ndodhur Bazuar në të dhënat fillestare, në këtë rast nga një mjet i mprehtë është lënduar një person. I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor”, ka thënë policia.

Tutje theksohet se hetuesit policor kanë nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij rasti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë