Loading…

Therrje e rëndë me thikë në Pejë: 4 persona në gjendje kritike

  • 28/01/2020 | 23:04

Therrje e rëndë me thikë në Pejë: 4 persona në gjendje kritike

Para pak çastesh në Pejë ka nodhur një përlshje mes disa të rinjëve, ku si pasojë janë shkaktuar lëndime të rënda, shkruan Gazeta Metro.


Metro mëson se 4 të rinjë janë therrur me thikë mes vete, dhe sipas dëshmitarëve okularë gjendja e tyre është kritike, të cilët janë dërguar në spital menjëherë.

Metro do t’ju mbajë të informuar…

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë