Loading…

Therje në oborrin e një shkolle në Prishtinë

  • 02/05/2017 | 15:37

Therje në oborrin e një shkolle në Prishtinë

Një 21-vjeçar është therur me thikë nga një 14-vjeçar në oborrin e një shkolle sot rreth orës 11:00 në Lagjen e Spitalit në Prishtinë.


Policia njofton se G.I. 21-vjeçar është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Policia ka arrestuar të dyshuarin me inicialet L.G. 14-vjeçar. PK-ja ka konfiskuar edhe thikën që dyshohet të jetë përdorur në këtë sulm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë