Thirret Kuvend i jashtëzakonshëm i LDK’së në Podujevë: Veliu me akuza ndaj Abdixhikut

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) dhe ish-kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu, ka njoftuar se dega e LDK’së në Podujevë bashkë me kreun e partisë, Lumir Abdhixhiku, kanë thirrë mbrëmë një Kuvend të jashtëzakonshëm të degës së Podujevës, transmeton Gazeta Metro. Në një postim në Facebook, Veliu thotë se një kuvend i … Vazhdoni me leximin e Thirret Kuvend i jashtëzakonshëm i LDK’së në Podujevë: Veliu me akuza ndaj Abdixhikut