Loading…

Thjesht momenti i duhur (Foto)

  • 06/12/2016 | 16:14

Thjesht momenti i duhur (Foto)

Ndonjëherë fotot më të çuditshme realizohen krejt rastësisht. Megjithatë, ju duhet të keni një vizion krijues, si dhe një aftësi për të parë perspektiva të reja.

Më poshtë keni një set fotografish të cilat janë shkrepur në momentin e duhur duke i dhënë imazhit krejtësisht një ide tjetër e duke i bërë ato akoma edhe më mahnitëse.

1480957636_131480967743 1480957642_141480967746 1480957539_11480967699-copy 1480957555_21480967703-copy 1480957563_31480967707-copy 1480957568_41480967712-copy 1480957587_71480967722 1480957594_81480967725 1480957611_91480967730 1480957622_111480967737

1480957669_171480967755

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë