Loading…

Thotë se është “pushtuar nga djalli”: Personeli detyrohet ta nxjerrë jashtë pasagjeren

  • 29/09/2020 | 19:44

Thotë se është “pushtuar nga djalli”: Personeli detyrohet ta nxjerrë jashtë pasagjeren

Një grua është filmuar brenda një aeroplani që për destinacion kishte Michiganin në SHBA, duke “fluturuar” brenda kabinës sikur të ishte e pushtuar nga “djalli”.


Videoja është filmuar nga një pasagjer tjetër që ishte brenda fluturakes, ku shihet gruaja duke bërtitur derisa qëndronte mbi karrige – shumica prej të cilave ishin të zbrazëta, transmeton Telegrafi.

Pasagjerja që kishte vënë maskën mbrojtëse nën mjekër, bërtiste derisa qëndronte në tavanin e aeroplanit. E ekuipazhi i aeroplanit vazhdimisht i kërkonte të zbret, por ajo i injoronte kërkesat e tyre.

Edhe pse dukej sikur nuk po fliste me dikë në veçanti, ajo dëgjohet duke bërtitur: “të gjithë do të kemi marrëdhënie seksuale”.

Me të kuptuar se situata po acarohej edhe më shumë, personeli ndërhyn duke e zbritur dhe nxjerr nga fluturakja e cila më pas u dorëzua tek policia.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë