Loading…

Thyen rregullat, ‘Big Brother VIP’ merr vendimin drastik për banorët

  • 29/10/2021 | 22:07

Thyen rregullat, ‘Big Brother VIP’ merr vendimin drastik për banorët

Semi, Sheila dhe Beniada janë në nominin dhe njëra prej tyre do të largohet sonte nga shtëpia e “Big Brother VIP”.


Megjithatë, Arbana Osmani njoftoi sonte se për shkak të thyerjes së rregullave nga ana e banorëve, “Big Brother” ka vendosur që sonte do të ketë dy të eliminuar.

Eliminimin nuk e rrezikojnë vetëm tre vajzat e lartpërmendura, por të gjithë banorët.

Ato do të jenë po ashtu në televotim, për t’u vendosur se cili do të lërë shtëpinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë