Loading…

Thyhen xhamat e zyrave të partisë së Zaevit në Shkup (Foto)

  • 23/03/2017 | 11:15

Thyhen xhamat e zyrave të partisë së Zaevit në Shkup (Foto)

Persona të panjohur kanë sulmuar Zyret e LSDM-së në lagjen “Aerodrom” në Shkup.


Në këtë incident janë shkaktuar dëme materiale, ndërsa MPB ka nisur hetimet, shkruan Ina.

Anëtarët e LSDM kanë theksuar se sulmi me gurë ka ndodhur rreth orës 20.00.

foto-2

foto3

foto1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë