Loading…

‘Ti nuk ke  burrëri’: Debat i ashpër mes Luizit dhe Armaldos

  • 16/03/2023 | 15:13

‘Ti nuk ke  burrëri’: Debat i ashpër mes Luizit dhe Armaldos

Një debat me tone të larta ka pasur mes Armaldos dhe Luizit. Shkak është bërë “kurthi” që ky i fundit i bëri atij dhe Kristit, si dhe debatet e tyre të mëparshme.


Luizi u shpreh se ka qenë vetë Olta që i ka thënë se Armaldo e këshilloi të dërgonte në nominim Kiarën me të.

Por Maestro e kundërshtoi, duke thënë se atë gjë atij ja tha Arbri dhe se po gënjen.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë