Loading…

Tifozët e Liverpool e bëjnë edhe këtë: Ju anulua fluturimi me avion, udhëtojnë në Francë me gomone

  • 28/05/2022 | 20:57

Tifozët e Liverpool e bëjnë edhe këtë: Ju anulua fluturimi me avion, udhëtojnë në Francë me gomone

Tifozët e Liverpool me të vërtet janë të pasionuar pas ekipit të tyre të zemrës këtë e kanë vërtetuar më së miri disa tifozë të cilët kishin planifikuar të udhëtojnë për në Francë ju është anuluar fluturimi në momentet e fundit, por që në fund kanë arritur të gjejnë një zgjidhje, transmeton Gazeta Metro.


Siç raportohet njëri nga ata ka telefonuar një mik të tij i cili është pronar i një shkolle detare dhe ju ka mundësuar atyre të kalojnë nga Anglia në Francë, me një gomone.

Njëri prej tyre gjatë një interviste pas mbërritjes në Francë ka thënë se kishte parë delfinë dhe fytyrat e shqetësuara të shokëve të tij, por kishte qenë i bindur se do t’ia dalin.

Në fund ata pastaj kanë mbërritur në qytetin e Francës, Rennes dhe kanë marrë një tren për të udhëtuar për në Paris. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë