Loading…

Tifozët zviceranë e pyesin Di Marzion për Xhakën, italiani konfirmon të ardhmen e tij

  • 17/06/2021 | 14:37

Tifozët zviceranë e pyesin Di Marzion për Xhakën, italiani konfirmon të ardhmen e tij

Gazetari italian, Gianluca Di Marzio njihet si njëri ndër burimet më kredibile në futbollin italian.


Gazetari i “SkySport.it”, Gianluca Di Marzio ishte duke shkuar në “Stadio Olimpiko” natën e mbrëmshme ku rrugës takoi disa tifozë zviceranë, transemton lajmi.net.

Di Marzio ishte duket bërë video me telefonin e tij kur u pyet nga tifozët për Granit Xhakën.

“Xhaka në Roma a ka përfunduar, ka përfunduar hë?”, iu drejtua tifozi.

“Ka përfunduar, por edhe për këtë veshje gjithashtu”, ia ktheu me shaka Di Marzio.

“A do të ma jepni këtë veshje si huazim? A do ma jepni këtë kostum si pagesë?”, tha italiani.

“Vetëm si huazim, vetëm si huazim i thjeshtë”, përfundoi tifozi.

Xhaka është afër të transferohet tek Roma, dhe sipas Di Marzios, marrëveshja është afër dhe gjithçka do bëhet zyrtare pas Kampionatit Evropian.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë