Loading…

Tifozi holandez puth gazetaren shqiptare që po bëhej gati për raportim

  • 24/05/2022 | 20:34

Tifozi holandez puth gazetaren shqiptare që po bëhej gati për raportim

Pak orë pas mbërritjes në Tiranë duket se tifozët holandezë të Feyenoord nuk janë mahnitur vetëm nga bukuritë e Shqipërisë, por edhe të vajzave shqiptare.


Gazetarja e Klan News në Shqipëri është hasur me një situatë të pazakontë pak përpara se të futej në raportim live, pasi një tifoz holandez i është afruar dhe e ka puthur në faqe.

Më pas i njëjti i kërkoi që të formojnë me duar një zemër.

E gjithë situata është pritur me humor nga gazetarja e cila megjithatë duket se u vu në siklet nga tifozi, shkruan tvklan.al.

Nesër në Shqipëri luhet finalja e “Conference League” mes Romës së Italisë dhe Feyenoordit të Holandës.

VIDEO KËTU.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë