Loading…

Tifozi i ‘çmendur’ u përpoq me çdo kusht ta merrte fanellën e Ronaldos, mezi ndalet nga sigurimi i stadiumit

  • 21/10/2021 | 10:03

Tifozi i ‘çmendur’ u përpoq me çdo kusht ta merrte fanellën e Ronaldos, mezi ndalet nga sigurimi i stadiumit

Cristiano Ronaldo u ndoq në mënyrë të çuditshme nga një tifoz ‘i çmendur’, pas ndeshjes së mbrëmshme me Atalantan në Champions League.

Ronaldo u shfaq në minutat e fundit të ndeshjes së tyre në Champions League për të shënuar një gol dramatik me kokë për të siguruar një fitore të madhe të United me rezultat 3-2, përcjell GazetaBlic Sport.

Dhe pas heroikave të tij në fushë, një mbështetës vrapoi drejt superyllit portugez për të marrë fanellën e tij.

Por drejtuesit e ndeshjes e ndaluan atë të afrohej me yllin e Man Unitedin, duke krijuar kështu një skenë qesharake.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë