Loading…

Tifozja e Kroacisë rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

  • 28/05/2023 | 15:23

Tifozja e Kroacisë rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Influencuesja dhe modelja, Ivana Knoll, fitoi famë gjatë Kupës së Botës 2022 në Katar, teksa bëri bujë për pozat tërheqëse brenda stadiumeve të turneut.


Kjo e bëri atë të rritë llogarinë e saj të ndjekësve në Instagram dhe tani krenohet me mbi tre milionë.

Tashmë zeshkania ka ndarë disa përmbajtje të reja me ndjekësit, duke postuar një sërë fotosh me veshje seksi, si dhe duke publikuar video ku shihet duke kërcyer.

Ivana Knoll është aktualisht në Los Angeles dhe ka udhëtuar shumë që nga Kupa e Botës, duke kaluar kohë në Angli për të ndjekur një ndeshje të Arsenalit dhe gjithashtu duke parë Grand Prix-in e fundit të Miami në Formula 1.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë