Loading…

Tifozja seksi e kombëtares ofendon rëndë fansin e saj

  • 18/08/2019 | 16:48

Tifozja seksi e kombëtares ofendon rëndë fansin e saj

Ish-banorja e “Big Brother Albania”, Rike Roçi, që pas pjesëmarrjes së saj në reality shown e njohur u bë shumë e famshme për publikun dhe komentohet gjithmonë në media.

Ajo ka tërhequr që në fillim vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj dhe është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku fansat nuk ngurrojnë ta komplimentojnë.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory, mirëpo njëri prej tyre i bëri një koment që nuk u prit aspak mirë nga Rike.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë