Loading…
Tipet e vajzave që meshkujt preferojnë
  • 07/11/2018 | 20:37

Tipet e vajzave që meshkujt preferojnë

”Dating & Dollars”ka ardhur në disa përfundime interesante në lidhje me preferencat e meshkujve për femrat.


Një pyetje për femrat: Keni frikë se karriera juaj do ju bëjë një femër të suksesshme? Meshkujt po preferojnë më shumë pikërisht këto femra, të cilat kanë më shumë të ardhura se ata.

Sipas, “Dating & Dollars”  u gjet se 4% e meshkujve  kanë pranuar se nuk do lidheshin me një femër që fiton më shumë se ata, ndërsa 96% kanë pranuar se do lidheshin me këto femra që fitojnë më shumë.

1. Nuk ndikon te llogaria e tij bankare
Meshkujt janë shprehur se do dëshironin që partnerja e tyre të fitonte më shumë, sepse nuk do ndikonte te të ardhurat e tij. Nëse ajo do dëshironte të paguante faturat, do ishte fantastike.

2. Duket më shumë tërheqëse
Nëse një femër do kishte më shumë të ardhura, meshkujt kanë pohuar se duket më shumë tërheqëse. Pavarësia ekonomike, sipas intv.al  i bën ato të duken më shumë interesante.

3. Nëse del me dikë që nuk fiton, mund ta tradhëtojë
Edhe nëse do frekuentonin dikë që nuk fiton më shumë, mundësia për ta tradhëtuar me dikë që fiton më shumë është e madhe. Meshkujt e kanë pranuar këtë gjë!

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë