Loading…

Tirana apo Partizani, sot vendoset fituesi i Superiores

  • 29/05/2023 | 14:54

Tirana apo Partizani, sot vendoset fituesi i Superiores

Sot zhvillohen pesë ndeshje në ligën kryesore të Shqipërisë, fokusi mbetet te KF Tirana dhe Partizani, të dyja synojnë vendin e parë, shkruan Gazeta Metro.


Dy skuadrat ndajnë pikë të barabarta nga 64 pikë, por në krye të tabelës aktuale kryeson Partizani.

Tani që po i afrohemi fundit të sezonit, është shumë e rëndësishme të grumbullohen sa më shumë pikë dhe të shprehet qëndrueshmëri nga ekipet në tabelë.

Të gjitha ndeshjet e sotme nisin në orën 16:00, ku Partizani do të përballet me skuadrën e Teutës që aktualisht është në vendin e 4-të, ndërsa KF Tirana përballet me Erzenin në vendin e 8-të./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë