Loading…

Tirana bëhet me mensën e tretë sociale

  • 01/12/2016 | 12:40

Tirana bëhet me mensën e tretë sociale

I pari i Tiranës, Erion Veliaj sot ka bërë me dije se ka hapur mensën e tretë sociale në Shkozë.
“Mbajtëm fjalën, që askush të mos ngryset në Tiranë pa një vakt të ngrohtë”, ka shkraur ai në profilin e tij të rrjetit social Facebook, duke treguar se kjo erdhi pas Laprakës e Kombinatit.

Ai në publikim ka bashkangjitur edhe fotografi ku ai shihet duke shërbyer qytetarët me ushqim, dhe duke kaluar kohë me fëmijë./gazetametro.net

erion-veliaj-2

erion-veliaj-3

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë