Loading…

Tirana vlerësohet një ndër vendet më të rrezikshme në Europë

  • 21/01/2017 | 23:04

Tirana vlerësohet një ndër vendet më të rrezikshme në Europë

Kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana, vlerësohet si një prej qyteteve më të rrezikshme në Europë, gjithnjë sipas faqes së internetit ‘Top Tens’.


Në një listë ku përfshihen edhe Beogradi dhe Sarajeva, Tirana vlerësohet si vend ku mafia zhvillon e papenguar aktivitetin e saj, duke marrë parasysh raportet e FBI dhe Interpolit.

“Shqiptarët janë njerëz shumë të dhunshëm, mafia shqiptare është më e dhunshmja në botë. Ata janë njerëz shumë të guximshëm”, shkruan njëri nga komentuesit në këtë faqe.

Listën e qyteteve më të rrezikshme të kontinentit e kryeson Moska ruse, e përcjellë nga Glasgoë në Britaninë e Madhe dhe Sarajeva e Bosnjë Hercegovinës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë