Loading…

Tirana zbukurohet për fundvit

  • 04/12/2016 | 18:54

Tirana zbukurohet për fundvit

Kryeqyetit shqiptar do bëhet edhe më i bukur këtë fundvit, kjo sepse tashmë zbukurimi i Tiranës ka filluar.

Këtë e ka bërë të ditur kryetari i këtij qytetit, Erion Veliaj përmes një publikimi të bërë në rrjetin e tij social Facebook.

“Edhe pak jemi gati për një dhjetor festiv në Tiranë, pas një viti të ngarkuar koha të bëhemi bashkë si një familje e madhe”, ka shkruar Veliaj duke e shoqëruar postimin me këtë foto të bukur ku shihet një pjesë e Tiranës e e ndriquar në prag të festave të fundvitit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë