Loading…

Tjetër aksident: Kësaj here vetura e UNMIK’ut përfundon jashtë rrugës

  • 30/10/2019 | 13:41

Tjetër aksident: Kësaj here vetura e UNMIK’ut përfundon jashtë rrugës

Numri i aksidenteve në vendin tonë sërish është rritur, ndërsa së fundi është aksidentuar edhe një veturë e UNMIK’ut, transmeton Gazeta Metro.


Një veturë e UNMIK’ut ka përfunduar jashtë rrugës, derisa dyshohet për vetaksident.

Rasti ka ndodhur në fshatin Poterq të Komunës së Klinës.

Kujtojmë se Policia e Kosovës njoftoi se vetëm gjatë ditës së djeshme në Kosovë ka pasur mbi 40 aksidente, 15 me të lënduar dhe një me të vdekur./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë