Loading…

Tjetër aksident trafiku me fatalitet në Kosovë

  • 26/12/2016 | 13:42

Tjetër aksident trafiku me fatalitet në Kosovë

Një person ka humbur jetën në një aksident trafiku zinxhiror që ka ndodhur dje në Lipjan.


Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se tre vetura janë përfshi në një aksident trafiku dje në fshatin Qallapek.

“Tri vetura, në rrethana të panjohura janë përfshirë në një aksident komunikacioni. Si pasojë e aksidentit ngasësi i njërës veturë ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe nga lëndimet e marra ka ndërruar jetë”, ka bërë të ditur Policia.

Më tutje thuhet se lëndime trupore kanë pësuar edhe njëri nga drejtuesit dhe një pasagjer të cilët pas tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi, shkruan gazetametro.net

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë