Loading…

Tjetër ‘incident’ në Big Brother Vip: Arjola Demirit i del gjoksi në pishinë

  • 25/10/2021 | 10:15

Tjetër ‘incident’ në Big Brother Vip: Arjola Demirit i del gjoksi në pishinë

Një tjetër “incident” ka ndodhur në shtëpinë e “Big Brother Vip” pasditen e sotme ku aktorja Arjola Demiri ka nxjerrë aksidentalisht një pjesë intime të trupit të saj.


E veshur me bikini dhe teksa shijonte rrezet e diellit në pjesën e pishinës në shtëpi, aktorja ka ekspozuar një pjesë intime të trupit.

Teksa fliste me banorët e duke bërë gjestikulacione me duar, reçipetat i lëvizën duke nxjerrë zbuluar një moment gjoksin e saj.

Por këtë “incident”, aktorja e ka kaluar me humor duke shkaktuar të qeshura dhe tek banorët e tjerë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë