Loading…

Tjetër rrahje si nëpër filma në Vushtrri: Kësaj radhe nxirren thikat dhe karriget

  • 14/08/2019 | 09:49

Tjetër rrahje si nëpër filma në Vushtrri: Kësaj radhe nxirren thikat dhe karriget

Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë në qendër të qytetit të Vushtrrisë.

Të përfshirë në përleshje janë disa persona të cilët përdorin mjete të forta.

Madje, njëri prej tyre, siç shihet në video, nxjerr edhe thikën dhe tenton t’i sulmojë disa persona.

Shikoni pamjet të publikuara nga Indeksonline:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë