Loading…

Tjetër viktimë nga i ftohti në Durrës, gruaja e vdekur prej 3 ditësh

  • 11/01/2017 | 18:05

Tjetër viktimë nga i ftohti në Durrës, gruaja e vdekur prej 3 ditësh

Një tjetër qytetar ka humbur jetën në Durrës si pasojë e temperaturave të ulëta.

Viktima është një 67-vjeçare e cila u gjet e pajetë brenda banesës së saj nga forcat e zjarrfikësve.

Autoritetet do të bëjnë ekspertizën mjeko-ligjore për të përcaktuar shkaqet e vdekjes, por paraprakisht dyshohet për shkak të të ftohtit.

E moshuara kishte humbur jetën prej 3 ditësh.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë