Loading…
Tmerrohet nëna: Teksa mëson fëmijën të ngaste biçikletën, ‘fantazma grua’ shfaqet në ballkon |VIDEO
  • 13/06/2018 | 16:22

Tmerrohet nëna: Teksa mëson fëmijën të ngaste biçikletën, ‘fantazma grua’ shfaqet në ballkon |VIDEO

Një nënë në Angli u befasua kur pa pamjet të cilat tregojnë atë duke e mësuar djalin e saj të ngiste biçikletën dhe në ballkonin e ndërtesës afër shihej një grua që kjo nënë beson se dukej si fantzmë që po e shikonte djalin e saj, përcjell Gazeta Metro.


Skena e pazakontë u  xhirua nga Louise Lenton dhe u zhvillua në qytetin Paignton në një parking jashtë një ndëtese të shekullit të 19’të.

Nëna i tha një gazete lokale se ata e zgjodhën këtë zonë, pasi ishte e sheshtë dhe kështu konsiderohej si vend më i mirë për të rinjtë si djali i saj, për  të mësuar të ngiste biçikletën.

Ndërkohë askush nuk mund të shpjegonte praninë e ‘vëzhgueses’ në fjalë në në video./Gazetametro.net

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë