Loading…

TNS shokon Feroniklin: Kalon në epërsi në “Fadil Vokrri”

  • 16/07/2019 | 22:19

TNS shokon Feroniklin: Kalon në epërsi në “Fadil Vokrri”

The New Saints ka arritur që të kaloi në epërsi ndaj Feronikelit në ndeshjen e vlefshme për kualifikime në Ligën e Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Goli u shënua nga Dean Ebbe në minutën e 67-të. TNS tani është në epërsi 1-0 dhe ky rezultat i kalon ata tutje.

Ndeshja e parë e kualifikuese në Uells përfundoi me barazim 2-2, e një gol sonte pikërisht do t’i siguronte kualifikimin  ‘Shenjtorëve’.

Barazimi eventuar nga Feronikli tani, i dërgon para kosovarët.

Pjesa e parë përfundoi me barazim./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë