Loading…

Tolaj: Kosova është në fund të pandemisë

  • 10/06/2021 | 22:44

Tolaj: Kosova është në fund të pandemisë

Infektologu Ilir Tolaj, është shprehur optimist se së shpejti mund të përfundojë pandemia.


Tolaj tha se jemi në fund të pandemisë, mirëpo, nëse një valë tjetër do godiste vendin, ajo vetëm do e shtyejë apo ngadalsojë procesin, por jo të ndikojë që pandemia të jetë e pranishme edhe për shumë kohë.

“Ne nuk mund ta japim asnjëherë një përgjigje të saktë, por në bazë të këtyre parametrave, mund të themi se jemi në fund të pandemisë. Kosova nuk do të ballafaqohet me situata si ajo që e lamë pas”, tha Tolaj në RTV21.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë