Loading…

Tolgahan i dedikon fjalë të ëmbla dashurie Almedas në shqip

  • 29/09/2021 | 17:38

Tolgahan i dedikon fjalë të ëmbla dashurie Almedas në shqip

Modelja e njohur, Almeda Abazi se fundi ka qëndruar në Shqipëri.


Bukuroshja, e cila jeton dhe vepron në Turqi, javë më parë po shijonte pushimet në Dhërmi bashkë me bashkëshortin e saj, aktorin e popullarizuar, Tolgahan Sayisman.

E në një imazh nga Shqipëria, bashkëshorti i saj i ka shkruar dy fjalë shqip në llogarinë e tij në Instagram.

“Zemra ime”, ka shkruar në shqip artisti i cili tashmë duket se ka mësuar shumë fjalë në sajë të bashkëshortes.

Almeda ka treguar se edhe fëmijët e saj do t’i mësojë që të flasin shqip.

Dyshja  janë prindër të dy fëmijëve: djalit Efehan dhe vajzës Alina.

Ata janë bashkë që shumë vite, ndërsa kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në vitin 2017.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë