Loading…
Tom Cruise e konfirmoi skenën e famshme të ‘Top Gang’
  • 05/11/2018 | 17:06

Tom Cruise e konfirmoi skenën e famshme të ‘Top Gang’

Aktori Tom Cruise, pas 32 vjetësh, përsëri e veshi xhaketën e famshme, i vuri syzet, u ulë në motor, ashtu si në filmin “Top Gan” që shënoi karrierën e tij.


Bëhet fjalë për filmimin e vazhdim të këtij filmi të famshëm që filloi më 30 maj të këtij viti, dhe Tom gjiroi skenat në një motor nëpër rrugët e Los Angelosit.

Sigurisht, Tom Cruise në këtë edicion nuk duket aspak i vjetër, dhe përveç tij, do të ketë njerëz të tjerë të famshëm të pjesës së parë, si Val Kilmer, Glenn Poëell, John Hem, Ed Hardy dhe shumë të tjerë, transmeton gazetametro.net

Vazhdimi i filmit me titull “Top Gan: Maverick” duhet të fillojë të shfaqet në kinema në vitin 2020./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë