Loading…
Tom Cruise nuk ndalet, në moshën 56 vjeçare fillon xhirimet e Top Gun 2 |FOTO
  • 09/10/2018 | 23:09

Tom Cruise nuk ndalet, në moshën 56 vjeçare fillon xhirimet e Top Gun 2 |FOTO

Ishte vetëm 24 vjeçar kur filmi Top Gun u shfaq në teatër në vitin 1986. Mirëpo, sot Tom Cruise po rikthehet për të filmuar pjesën e dytë të filmit, dhe duket po aq në formë si para 32 viteve.


56 vjeçari është fotografuar sot në San Diego, California, në një motor me xhaketë dhe syze, duke xhiruar disa nga skenat e filmi, transmeton gazetametro.net.

Filmi supozohej të xhirohej dhe më pas të dilte vite më parë, mirëpo drejtori gjenral e vrau vetën në vitin 2012.

Pavarësisht të gjithave, ylli i Hollywood’it Cruise ka filluar xhirimet me producentë të tjerë.

Ndryshe, filmi pritet që të shfaqet në teatër me 26 qershor të vitit 2020./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë