Loading…

Tom Cruise shpëton për një fije, rrezikon jetën gjatë xhirimeve të filmit më të ri

  • 26/11/2020 | 23:49

Tom Cruise shpëton për një fije, rrezikon jetën gjatë xhirimeve të filmit më të ri

Tom Cruise është zhvendosur në Romë për të xhiruar skenat e reja të filmit “Mission Impossible”. Mirëpo gjatë ditës së sotme ai ka shpëtuar për një fije, pasi ka rrezikuar jetën e tij duke aktruar.


Tom u shfaq duke ecur në një rrugë me një makinë Fiat 500 dhe me të ka xhiruar një skenë të rrezikshme, me të cilat zakonisht i pëlqen të sfidojë veten. Në momentin që ishte duke udhëtuar, makina goditi një kalldrëm, u ngrit në ajër dhe për pak u rrokullis. Menjëherë pas ngjarjes ai doli nga makina i qetë, ndërkohë gjithë stafi i filmit ju afruan të shqetësuar.

Cruise shoqërohej edhe nga kolegia e tij Hayley Atwell gjatë xhirimeve të skenës me makinë. Xhirimet e filmit “Mission Impossible” po shkojnë gati drejt fundit, pasi për një kohë u anuluan për shkak të pandemisë së Covid-19.

Në muajin tetor stafi i filmit kaloi një krizë të vërtetë, sepse 12 persona rezultuan pozitiv nga Covid-19. Ndërkohë gjatë këtyre xhirimeve të fundit, Tom është parë duke u kujdesur për veten, ndërkohë që mbante një maskë të zezë në fytyrë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë